Menu

Fenerbahçeli Yıldız Oyuncu Konyaspor’a Mı Gidiyor?

Atiker Konyaspor, teknik direktör Aykut Kocaman’ın özel isteği üzerine harekete geçti ve Aziz Yıldırım’dan Fenerbahçeli yıldız oyuncu Aatif Chahechouhe’nin transferini devre arasında bitirmek için söz aldı!

İşte detaylar…

Aatif Chahechouhe, Kiralık Olarak Konyaspor’a Gidebilir!

Kadrosunu güçlendirmek için çalışmalara son hız devam eden, ancak alternatif oyuncu sıkıntısı içinde olan ve özellikle ofansif orta sahasını güçlendirmek için arayış içinde olan Atiker Konyaspor’un Faslı yıldız futbolcu Aatif Chahechouhe için Fenerbahçe yönetimine resmi teklif yaptığı ortaya çıktı. Yeşil Beyazlı takımın başkanı Ahmet Şan’ın, Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım’dan söz aldığı konuşuluyor.

Fenerbahçe’nin ise bu duruma sıcak gözle baktığı belirtiliyor. UEFA listesine giremeyen, hatta ara transfer döneminde gönderileceği bile düşünülen Faslı oyuncu için Konyaspor şansı ortaya çıktı. 29 yaşındaki Aatif yıllık 1.6 milyon Euro kazanıyor. Konyaspor, kiralık durumunda futbolcuyu kadrosuna dahil etmesi durumunda ücretin yarısını ödeyecek. Böylece hem Fenerbahçe yıllık 800 bin Euro kaybını önleyecek, hem de pek forma şansı bulamayan futbolcunun formda kalması sağlanacak.

Siz bu transfer hakkında ne düşünüyorsunuz? Konyaspor aradığını Aatif Chahechouhe’de bulabilir mi sizce?

Fikrinizi belirtirseniz çok memnun oluruz!

No comments

Bir Cevap Yazın

Kategoriler

Hakkımızda

HaberOnline24, Türkiye Cumhuriyeti'nin bütün vatandaşlarına dil, din, ırk ve cinsiyet ayırmaksızın ülkemiz ve dünyadan son dakika haberlerini tamamen tarafsız olarak iletmek üzere kurulmuş olan bir haber portalı projesidir. Haberonline24 üzerinde yayınlanan yazılar tamamen tarafsız habercilik örneği olmak ile birlikte, istemeden de olsa haberlerimizden rahatsızlık duyanlar bizlere ulaşarak gerekli düzenleme ve kaldırma işlemlerini talep edebilirler.