Menu

Artık Bıktık: Birçok İlde İnternet Kesintileri Yaşanıyor

İnternet kesintisi sorunu, günümüz dünyasında en can sıkıcı şeylerden birisi. Facebook akışımıza, Twitter’a, maillerimize bakmadan birkaç dakika bile duramıyoruz artık. Durum böyle olunca internete erişememe problemi hem bizi çok mutsuz ediyor hem de işlerimizi aksatabiliyor.

İnternet Kesintisi Yaşanan İller

26 Ekim 2016 günü ne yazık ki bazı illerimizde internet kesintisi sıkıntısı yaşanıyor. Özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da bazı illerde sabit ve mobil hatlardan internete erişimeme problemi var.

Aralarında Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt, Van, Elazığ, Tunceli, Gaziantep, Şanlıfurfa, Kilis ve Adıyıman gibi illerin bulunduğu bazı yerlerde henüz nedeni bilinmeyen bir internet problemi var. Bu konuda yetkililer tarafından da henüz bir açıklama yapılmadı. Erişim sıkıntısı nedeniyle bu illerdeki vatandaşlarımızın ve özellikle yurtdışı firmalarıyla çalışan iş yerlerinin birçok sorun yaşadığı belirtildi.

Umuyoruz artık çağın gerekliliği haline gelen internet bağlantısı konusunda sorunlar azalır. Kimilerine göre bir “bağımlılık” olsa da, internete bağlanamama durumu dünyadan geri kalmak ve birçok konuda yardım alamamak demektir.

No comments

Bir Cevap Yazın

Kategoriler

Hakkımızda

HaberOnline24, Türkiye Cumhuriyeti'nin bütün vatandaşlarına dil, din, ırk ve cinsiyet ayırmaksızın ülkemiz ve dünyadan son dakika haberlerini tamamen tarafsız olarak iletmek üzere kurulmuş olan bir haber portalı projesidir. Haberonline24 üzerinde yayınlanan yazılar tamamen tarafsız habercilik örneği olmak ile birlikte, istemeden de olsa haberlerimizden rahatsızlık duyanlar bizlere ulaşarak gerekli düzenleme ve kaldırma işlemlerini talep edebilirler.