Menu

Kılıçdaroğlu’na suikast uyarısı!

Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Binali Yıldırım’dan çok özel bir telefon aldı! Acil seviyesine gelen ihbarların artmasıyla daha fazla zaman kaybetmemek için telefon ile yapılan bilgilendirmede Kemal Kılıçdaroğlu’na suikast ihbarlarının arttığı bildirildi.

Kemal Kılıçdaroğlu’na Yapılan İlk Suikast Uyarısı Değil

2017 yılının ilk saatlerinde tüm dünyayı yasa boğan İstanbul Ortaköy’de Reina’ya yapılan saldırı öncesi yapılan uyarıda muhalefet parti liderlerinin teröristlerin hedefinde olabileceği bildirildi. Bizzat Başbakan Binali Yıldırım tarafından yapılan uyarı görüşmesi oldukça gizli tutuldu. Yapılan görüşmede ihbarların çok ciddi olduğu, tüm önlemlerin alınması gerektiği ve bunun için zırhlı araç tahsis edileceği belirtildi. Ancak Kılıçdaroğlu henüz zırhlı araç kullanırken görüntülenmedi.

25 Ağustos 2016 günü Artvin’de Kemal Kılıçdaroğlu’na ve konvoyuna roketatarlı bir saldırı yapılmıştı. Korumaların çatışmaya dahil olduğu bu saldırıda CHP konvoyuna eşlik eden 1 er şehit olmuş, 2 astsubay ise yaralanmıştı. Daha sonra saldırıyı PKK üstlenmişti. Kılıçdaroğlu, bu saldırı sonrası hükümet tarafından kendisine tahsis edilen zırhlı aracı kabul etmemişti.

Ülkemiz için zor geçen 2016 yılının ardından bu tür olayların 2017 yılında yaşanmamasını diliyor, ülkemiz için dua ediyoruz.

No comments

Bir Cevap Yazın

Kategoriler

Hakkımızda

HaberOnline24, Türkiye Cumhuriyeti'nin bütün vatandaşlarına dil, din, ırk ve cinsiyet ayırmaksızın ülkemiz ve dünyadan son dakika haberlerini tamamen tarafsız olarak iletmek üzere kurulmuş olan bir haber portalı projesidir. Haberonline24 üzerinde yayınlanan yazılar tamamen tarafsız habercilik örneği olmak ile birlikte, istemeden de olsa haberlerimizden rahatsızlık duyanlar bizlere ulaşarak gerekli düzenleme ve kaldırma işlemlerini talep edebilirler.